Nezisková organizace podporující tradice a kulturní život v Orlických horách

Akce bude probíhat v rámci celorepublikové kampaně Ukliďme Česko.
Úklidová hlídka vyjde z Bartošovic směrem na Rokytnici. Cílem je Panské pole, parkoviště u Haničky. Trasa je asi 9 km. Aktivními sběrači budou mimo jiné klienti Sdružení Neratov - osoby s mentálním postižením. Doprovodí nás poníci s kočárem. Na Panském poli si opečeme buřty.

Výbor Spolku Magdalena

Akce Spolku Magdalena

Akce pod patronací Spolku Magdalena

Mezi horama

středa 3.7.2019 - neděle 7.7.2019 Vrchní Orlice Kostel Sv. Jana Nepomuckého, Vrchní Orlice

Ledříčkova hlídka

sobota 21.9.2019 10-14 hod. Bartošovice v Orl. h. - Hanička Bartošovice v O.h. - parkoviště Tvrz Hanička
okr. Rychnov nad Kněžnou

Světýlka

pátek 27.9.2019 - neděle 29.9.2019 Vrchní Orlice Kostel sv. Jana Nepomuckého, Vrchní Orlice

Přihláška členství

Přihláška řádného členství

Dokument: Spolek Magdalena Vloženo: 9. září 2019

Chcete se přidat mezi řádné členy Spolku Magdalena ? Pokud jste se seznámili se stanovami spolku, hodláte je respektovat a dodržovat, stáhněte si níže Přihlášku za člena Spolku.

Stáhnout Přihlášku