Média

Spolek Magdalena v médiích

S naší činností a výsledky se rádi pochlubíme veřejnosti. Proto oceníme zájem médií a spolupráci na prezentaci Spolku. Pomůže nám to přiblížit široké laické I odborné veřejnosti život a kulturu v regionu, který máme rádi.

24 červen 2019

Genius loci Vrchní Orlice

Poblíž známého poutního místa Neratov v Orlických horách leží Vrchní Orlice (Hohen-Erlitz).
Mezi nejvýznamnější každoroční akce patří červencový festival amatérských výtvarníků „Mezi horama“ a podzimní „Světýlka“ a nejen o nich si budeme povídat v našem pořadu, který jsme natočili přímo na místě, s Petrem Zámečníkem, který se o kostel již mnoho let stará.

Přehrát pořad

30 červen 2019

Kostel na Vrchní Orlici bude hostit amatérské výtvarníky a písničkáře

Příznivci výtvarného umění, dobré hudby od srdce a romantických zákoutí se sejdou při 15. ročníku výstavy amatérských výtvarníků Mezi horama v kostele sv. Jana Nepomuckého na Vrchní Orlici u Bartošovic v Orlických horách.